OPVK

Fotogalerie

Poslední happenig na podporu dalšího vzdělávání v rámci celého projektu se uskutečnil v pátek 27. září 2013 v Litovli. Naposledy jste měli možnost potkat divadelníky v barvách AOA, naposledy jste měli možnost stát se součástí představení, jehož cílem bylo upozornit na nutnost celoživotního vzdělávání. Věříme, že vzdělání má smysl, proto N...

Zobrazit

V pátek 20. září 2013 se uskutečnil divadelní happening v Olomouci. Pokud jste se pohybovali v odpoledních hodinách na Horním náměstí, možná jste i Vy potkali divadelníky v barvách AOA, kteří se Vás snažili přesvědčit o tom, abyste se nezasekli a dále se vzdělávali.

Zobrazit

Možná věříte na pověry, možná ne, v pátek 13. září 2013 jste na náměstí v Jeseníku mohli potkat spíše než smůlu divadelníky v barvách AOA, kteří se Vás snažili přesvědčit o tom, že nikdy není pozdě na vzdělání a že vzdělávat se má smysl. Pro každého.

Zobrazit

Jeden z posledních happeningů na podporu dalšího vzdělávání se uskutečnil v pátek 6. září 2013 v Prostějově. Najdete se na fotkách?

Zobrazit

Poslední zastávkou v Jihomoravském kraji byl Moravský Krumlov. V pátek 6. září 2013 se zde na náměstí T. G. Masaryka konal divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání. Vzdělávat se má smysl v každém věku, důležité je sebrat odvahu a nezaseknout se, neboť vzdělání Vám může změnit budoucnost. K lepšímu....

Zobrazit

V pátek 30. srpna 2013 se divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání konal ve Znojmě na Horním náměstí. Možná i Vás zastavili divadelníci v barvách AOA a snažili se Vás přesvědčit o tom, že nikdy není pozdě začít se vzdělávat.

Zobrazit

Poslední prázdninový pátek zavítali divadelníci v barvách AOA na náměstí do Uničova. I zde se konal divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání.

Zobrazit

V pátek 23. srpna 2013 se divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání konal na Palackého náměstí ve Slavkově u Brna. Pokud jste se zde v odpoledních hodinách pohybovali, mohli jste se stát jeho součástí.

Zobrazit

V pátek 23. srpna 2013 zavítali divadelníci v barvách AOA také do Šternberku. I zde upozorňovali na smysl dalšího vzdělání a jeho důležitost.

Zobrazit

Další zastávka patřila Bučovicím. V pátek 16. srpna 2013 se na náměstí Svobody konal další ze série divadelních happeningů na podporu dalšího vzdělávání. Nezasekněte se, vzdělávejte se!

Zobrazit

Další pátek, další město na Moravě, další Masarykovo náměstí, další happeningy... Tentokrát ve Vizovicích...

Zobrazit

V pátek 9. srpna 2013 se divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání konal také na Masarykově náměstí ve Valašských Kloboukách. I zde jste jste z úst divadleníků možná zaslechli: "Nezasekněte se, vzdělávejte se!"

Zobrazit

Divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání se konal také na Masarykově náměstí ve Vyškově. Zde se Vás divadelníci v barvách AOA snažili přesvědčit o tom, že vzdělávat se má smysl, a to v každém věku, v pátek 9. srpna 2013.

Zobrazit

Do Otrokovic zavítali divadelníci se svými happeningy v pátek 2. srpna 2013. Pokud jste se v odpoledních hodinách pohybovali na náměstí 3. května, možná i Vás se snažili přesvědčit o tom, jak je důležité se dále vzdělávat.

Zobrazit

První pátek v srpnu se divadelníci z Komorní scény 21, o. s., v barvách AOA vydali do Veselí nad Moravou. Jak vypadaly tamější happeningy na podporu dalšího vzdělávání můžete posoudit sami.

Zobrazit

V pátek 26. července 2013 jste na Nábřeží v Luhačovicích mohli potkat divadelníky v barvách AOA, kteří se Vás snažili nenásilně přesvědčit o tom, že vzdělávat se má smysl, a to  v každém věku.

Zobrazit

Další červencovou zastávkou bylo Masarykovo náměstí v Kyjově. Zde se divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání konal v pátek 26. července 2013. Slunce bylo neúprosné a rozpalovalo vše kolem do běla...

Zobrazit

V pátek 19. července 2013 zavítali divadelníci v barvách AOA také do Hodonína. I zde se snažili poukázat na důležitost dalšího vzdělávání, i zde jste z jejich úst mohli slyšet: "Nezasekněte se, vzdělávejte se!".

Zobrazit

Ve Zlíně se divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání konal v pátek 19. července 2013. I zde se Vás divadelníci snažili přesvědčit o tom, že jedině vzdělání Vám může zajistit lepší budoucnost.

Zobrazit

Ani déšť nás nezastaví, aneb šíříme osvětu za každého počasí. V pátek 21. června jste na náměstí v Mikulově mohli potkat naše poněkud promočené a prokřehlé divadelníky, kterým nejen že vydržel úsměv na tváři, ale dokázali jej v nevlídném počasí vyvolat i na Vašich tvářích. Posuďte sami...

Zobrazit

Do Valašského Meziříčí zavítali divadelníci s happeningy na podporu dalšího vzdělávání v pátek 21. června 2013. Pokud jste se odpoledne pohybovali na náměstí, možná jste na ně narazili i Vy.

Zobrazit

V Hustopečích se divadelní happening honal v pátek 14. června 2013 na Dukelském náměstí. I zde se Vás divadelníci snažili přesvědčit o tom, jak je důležité se dále vzdělávat.

Zobrazit

Dalším městem, kam jsme v rámci realizace projektu zavítali, byl Rožnov pod Radhoštěm. Divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání se zde konal v pátek 14. června 2013 na Masarykově náměstí.

Zobrazit

První červnový pátek, tj. 7. června 2013 zavítali divadelníci v barvách AOA do Břeclavi. Pokud jste se v odpoledních hodinách pohybovali po náměstí T. G. Masaryka, víte, že je důležité se nezaseknout a dále se vzdělávat.

Zobrazit

V pátek 7. června 2013 se divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání konal ve Vsetíně.

Zobrazit

Posledním happeningem konaným v roce 2012 a také poslední akcí v Moravskoslezském kraji, byl happening konaný v Orlové dne 30. listopadu 2012. Na jaře příštího roku se divadelníci přesouvají do Jihomoravského, Olomouckého a Zlínského kraje.

Zobrazit

Jedním z posledních happeningů na podporu dalšího vzdělávání byl ten, který se konal v pátek 23. listopadu 2012 na Masarykově náměstí v Novém Jičíně.

Zobrazit

V Bohumíně se divadelní happening honal v pátek 23. listopadu 2012 na náměstí Mickiewicze. I zde se Vás divadelníci snažili přesvědčit o tom, jak je důležité se dále vzdělávat.

Zobrazit

Další destinací, kterou jsme v rámci realizace projektu navšívili, byl Bílovec. Divadelní happening se zde konal v pátek 16. listopadu 2012 na Slezském náměstí.

Zobrazit

V pátek 16. listopadu 2012 se divadelní happening na podporu vzdělávání konal na náměstí ČSA v Českém Těšíně.

Zobrazit

Dalším místem, kde jste mohli potkat naše divadelníky s happeningy na podporu vzdělávání, byl Frenštát pod Radhoštěm, akce se konala v pátek 9. listopadu na náměstí Míru.

Zobrazit

V pátek 9. listopadu jsme pokračovali s happeningy v Moravskoslezském kraji, tentokrát v Karviné.

Zobrazit

Také v Kopřivnici jste mohli narazit na divadelníky v barvách AOA, kteří se Vás snažili přesvědčit, že vzdělání ma smysl.

Zobrazit

V pátek 2. listopadu 2012 se v Havířově konaly nejen farmářské trhy, ale také happening na podporu dalšího vzdělávání.

Zobrazit

V pátek 26. října 2012 jste mohli naše divadelníky potkat na náměstí v Odrách.

Zobrazit

Divadelní happening konaný na námětí Svobody v Třinci, 26.10.2012.

Zobrazit

Také na náměstí v Hlučíně jste mohli potkat divadelníky, kteří se Vás snažili nenásilně přesvědčit, že nikdy není pozdě na to začít se vzdělávat a to, co Vás naučili ve škole, pro život mnohdy nestačí, proto NEZASEKNĚTE SE, VZDĚLÁVEJTE SE!

Zobrazit

Divadelní happening konaný v Jablunkově v pátek 19. října 2012.

Zobrazit

Dalším městem, kam naši divadelníci zavítali, aby Vás přesvědčili o tom, že má smysl se dále vzdělávat, byl Frýdlant nad Ostravicí. Happening se konal v pátek 12. října 2012 na náměstí T. G. M.

Zobrazit

Divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání - Kravaře, před prodejnou Jednota, 12. října 2012.

Zobrazit

V pátek 5. října 2012 jste možná i Vy byli zapojeni do happeningu na podporu dalšího vzdělávání konaného na náměstí Jana Zajíce ve Vítkově.

Zobrazit

V pátek 5. října 2012 v odpoledních hodinch jste mohli na náměstí Svobody ve Frýdku-Místky i Vy potkat divadelníky a zapojit se do happeningu na podporu vzdělávání. Jak to vypadalo, posuďte sami.

Zobrazit

Možná jste i Vy v pátek 21. září 2012 potkali na náměstí v Rýmařově naše divadelníky. Nezasekněte se! Vzdělávejte se!

Zobrazit

Divadelní happening na podporu dalšího vzdělávání - Opava, Dolní náměstí, 21. září 2012.

Zobrazit

V pátek 14. září 2012 jste možná i Vy byli na Masarykově náměstí v centru Ostravy. Možná jste byli někde jinde. Důležté však je, abyste se nezasekli a dále se vzdělávali!

Zobrazit

Pokud jste se v pátek 14. září 2012 vyskytovali na náměstí v Krnově, je možné, že jste narazili na divadelníky a třeba se stali součástí jejich happeningu na podporu dalšího vzdělávání...

Zobrazit

Fotografie z happeningu na podporu dalšího vzdělávání konaného na náměstí v Bruntále dne 7. září 2012.

Zobrazit

Prvním místem, kde jste mohli narazit na divadelníky a stát se aktéry happeningu na podporu dalšího vzdělávání, bylo náměstí Jurije Gagarina na Slezské Ostravě. Happening se zde konal v pátek 7. září 2012.

Zobrazit