Fotografie z listopadových happeningů v Moravskoslezském kraji

Listopad byl posledním měsícem v tomto roce, kdy jste ve vybraných městech Moravskoslezského kraje mohli potkat divadelníky a zúčastnit se happeningu na podporu dalšího vzdělávání realizovaného v rámci projektu s názvem Stimulování poptávky po individuálním vzdělávání formou prezentace jeho důležitosti a nutnosti pro budoucnost každého občana financovaného prostřednictvím OP VK z ESF. V listopadu se uskutečnilo celkem 9 divadelních happeningů, v pátek 2. listopadu v Havířově a Kopřivnici, o týden později, tj. 9. listopadu jste je mohli potkat v Karviné a Frenštátu pod Radhoštěm, 16. listopadu v Českém Těšíně a Bílovci, o týden později, tj. 23. listopadu v Bohumíně a Novém Jičíně, poslední listopadový happening se konal v Orlové v pátek 30. listopadu.

Fotografie z těchto akcí naleznete v naší fotogalerii http://www.aoacr.cz/clanky/vzdelavani-pro-lepsi-budoucnost-1/fotogalerie-1/.

Další happeningy jsou naplánovány na jaro 2013. V březnu se veškeré aktivity projektu přesouvají do Jihomoravského a Olomouckého kraje, v dubnu také do kraje Zlínského.