Fotografie z říjnových happeningů v Moravskoslezském kraji

V říjnu jsme v rámci realizace projektu Stimulování poptávky po individuálním vzdělávání formou prezentace jeho důležitosti a nutnosti pro budoucnost každého občana financovaného prostřednictvím OP VK z ESF a státního rozpočtu ČR uskutečnili v Moravskoslezském kraji celkem 8 divadelních happeningů na podporu dalšího vzdělávání. Divadelníky v barvách AOA jste mohli potkat v pátek 5. října odpoledne na náměstí Svobody ve Frýdku-Místku a zároveň na náměstí Jan Zajíce ve Vítkově, o týden později, tj. 12. října na náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantu nad Ostravicí a zároveň před prodejnou COOP v Kravařích, dne 19. října na Mariánském náměstí v Jablunkově a zároveň na Mírovém náměstí v Hlučíně, naposledy dne 26. října náměstí Svobody v Třinci a zároveň na Masarykově náměstí v Odrách.

Fotografie z těchto akcí naleznete v naší fotogalerii http://www.aoacr.cz/clanky/vzdelavani-pro-lepsi-budoucnost-1/fotogalerie-1/.

A kde můžete na naše divadelníky narazit v měsíci listopadu? Hned první listopadový pátek (02.11.2012) je můžete potkat na náměstí v Kopřivnici a Havířově, o týden později (09.11.2012) v Karviné a Frenštátu pod Radhoštěm, 16.11.2012 v Českém Těšíně a Bílovci, poslední říjnový pátek (26.10.2012) pak v Třinci a v Odrách.