Fotografie ze zářijových happeningů v Moravskoslezském kraji

V průběhu měsíce září jsme v rámci realizace projektu Stimulování poptávky po individuálním vzdělávání formou prezentace jeho důležitosti a nutnosti pro budoucnost každého občana financovaného prostřednictvím OP VK z ESF a státního rozpočtu ČR uskutečnili v Moravskoslezském kraji celkem 6 divadelních happeningů na podporu dalšího vzdělávání. Divadelníky v barvách AOA jste mohli potkat v pátek 7. září odpoledne na náměstí Jurie Gagarina v Ostravě a zároveň na náměstí v Bruntále, o týden později, tj. 14. září na Masyrykově náměstí v Ostravě a v Krnově a naposledy 21. září v Rýmařově a na Dolním náměstí v Opavě.

Fotografie z těchto akcí naleznete v naší fotogalerii http://www.aoacr.cz/clanky/vzdelavani-pro-lepsi-budoucnost-1/fotogalerie-1/.

A kde můžete na naše divadelníky narazit v měsíci říjnu? Hned první říjnový pátek (05.10.2012) je můžete potkat na náměstí ve Frýdku-Místku a ve Vítkově, o týden později (12.10.2012) ve Frýdlantu nad Ostravicí a v Kravařích, 19.10.2012 v Jablunkově a Hlučíně, poslední říjnový pátek (26.10.2012) pak v Třinci a v Odrách.